emailFB instagram

24 sierpnia 2016

Jordan, kolorowe szczoteczki do zębów dla całej rodziny + ROZDANIE + WYNIKI :)

Jeżeli chcemy, abyśmy mieli zdrowe zęby przez całe życie, powinniśmy zadbać o dobrą, codzienną praktykę higieny jamy ustnej już od dnia narodzin. Dzięki systematyczności, poprzez nadanie czyszczeniu zębów charakteru zabawy, stanie się ono dobrym nawykiem od najmłodszych lat. Marka Jordan przygotowała specjalistyczną linię szczoteczek dziecięcych, która „rośnie” wraz dzieckiem dopasowując się do wieku i zmieniających potrzeb. W linii pojawią się nowe, kolorowe, bajkowe wzory, a dodatkowe funkcje sprawią, że najmłodsi chętnie umyją ząbki. My, rodzice również zaopatrzyliśmy się w szczoteczki, które zaprojektowała grupa Scandinavian Surface.Szczoteczka Step 1: 0-2 lata ma małą główkę i miękkie włosie, które pozwala czyścić już pierwsze, pojawiające się ząbki. Małe dzieci mogą mieć podrażnione dziąsła, dlatego też uchwyt szczoteczki może być stosowany również jako gryzak. Krótka rączka szczoteczki zapobiega wsunięciu jej zbyt głęboko w usta dziecka, a uchwyt jest dopasowany także do dłoni rodzica, ponieważ w tym wieku szczotkowanie powinno odbywać się pod nadzorem dorosłych. Step1 0-2 lata dostępna jest w mocnych, stymulujących kolorach. Kolorowe kropki na włosiu wskazują zalecaną ilość pasty.


Nasz Bartuś używa szczoteczki w intensywnych kolorach zieleni i błękitu. Przez pierwsze kilka godzin zapoznawał się z nią. Nawet nią rzucał, dopiero później zaczął smakować. Do dnia dzisiejszego gryzie szczoteczkę i masuje nabrzmiałe dziąsełka. Ząbkowanie idzie u nas pełną parą - obecnie mamy 14 ząbków, kolejne dwie dolne czwórki lada dzień pojawią się. Także szczoteczka jak najbardziej jest tu nam też użytecznym kompanem, dzięki któremu Bartuś ma zainteresowanie kolorystyką jak i smakowaniem szczoteczki. Nawyk brania szczoteczki do buźki ma już wyrobiony i wie, że robimy myju myju ząbki.  


Step 2: 3-5 lat jest zaprojektowana specjalnie do czyszczenia zębów mlecznych, a jej okrągła główka i miękkie włókna zapewniają łatwe poruszanie szczoteczką wokoło zębów. Szczoteczka posiada także wskaźnik potrzebnej ilości pasty do zębów. Dostępna jest w kilku wersjach – z klepsydrą, która pozwala odmierzyć odpowiedni czas poświęcony na umycie ząbków, ozdobnym uchwytem z przyssawką do przymocowania na lustrze, lub osłonką zabezpieczającą szczoteczkę w czasie wyjazdów i podróży. Rączka dostosowana jest zarówno do chwytu dziecka jak i rodzica.

Maciusia szczoteczka również posiada kolorystyczną serię szczoteczek z miękkim włosiem. Dodatkowo szczoteczki są wyposażone w zatyczki. Nawyk mycia ząbków u naszego przedszkolaka również jest już dawno wyrobiony. Wie, że przed spaniem, tuż po kolacji idziemy umyć ząbki. Rano po śniadanku (tak jak w przedszkolu) również myjemy ząbki. W przedszkolu nauczył się myć ząbki okrężnymi ruchami, co mnie bardzo cieszy. Odpukać do dnia dzisiejszego nie mamy większych problemów z ząbkami, nie ma próchnicy. Podczas robienia zakupów do wyprawki,sam sobie wybrał w Rossmannie szczoteczkę - oczywiście Jordan, dodatkowym gratisem był breloczek ze Smokiem. Ucieszyło mnie to, że podczas zakupów powiedział: "Mamuś ale ja już mam podobną szczoteczkę i jest bardzo fajna, chcę taką mieć do przedszkola jeszcze" :)) Wszystko mówi samo za siebie - spodobała mu się! :)

A tu nasze maluchy w dniu kiedy otrzymały od nas swoje szczoteczki Jordan ;)
 Jordan IndividualLinia Individual pozwala wybrać Ci szczoteczkę idealnie dopasowaną do Twoich upodobań – zarówno pod względem wyglądu jak i sposobu szczotkowania. W zależności od tego możesz wybrać szczoteczki: Clean – z dużą główką, czyszczącą większą powierzchnię i grubą rączką zapewniającą pewny chwyt. Reach – precyzyjną z małą główką dokładnie czyszczącą wszystkie zakamarki i cienką rączką dokładnie kierującą szczoteczką
Szeroka gama szczoteczek w skandynawskich wzorach. Rączka szczoteczki zaprojektowana jest we wzory przyciągające wzrok. W posiadaniu mam w kwiatki na białym tle, a mąż posiada w leśnym charakterze. Swoją szczoteczkę używam w trakcie wyjazdów, bo w domu korzystam do dziś z sonicznej szczoteczki. Mąż swoją zabrał w trasę. Obije jesteśmy z ich zadowoleni, bo z precyzją czyszczą szkliwo i są delikatne dla dziąseł. To najważniejsze. 

Jak widzicie cała nasza rodzinka ceni sobie szczoteczki Jordan. Mają miękkie i delikatne włosie, dzięki któremu nawet najmniejsza pociecha nie jest w stanie podrażnić sobie nabrzmiałych dziąsełek. Do nabycia w drogeriach oraz aptekach na terenie całej Polski. 

***
W związku z tym, że ząbkowanie jest to trudny okres dla naszych najmłodszych, jak i dla rodziców chcielibyśmy razem Jordan Wam wspomóc ten okres. Przygotowaliśmy rozdanie, w którym do wygrania szczoteczki dla najmłodszych Step by Step: 0-2 years. 

Aby wziąć udział w rozdaniu należy być obserwatorem bloga  >> GFC <<
Zaobserwuj fanpage sponsorów: Jordan Polska i Women's Passions
Zostawić e-mail, jeżeli chcesz być poinformowany o wygranej mailowo.
Napisz dla kogo będzie przeznaczona szczoteczka, dla chłopca czy dziewczynki.
Udostępnisz informację o rozdaniu np. Fb/instagram/G+/blog

Wzór zgłoszenia:

Obserwuję blog jako:
E-mail:
Chłopczyk czy dziewczynka:
Udostępnienie (link): PS. Aby zwiększyć swoje szanse w rozdaniu możesz również pozostawić zgłoszenie tu na Instagramie http://bit.ly/2bP6ez7 Regulamin
Konkurs trwa od 24 sierpnia do 7 września 2016, po tym terminie do 7 dni wyłonię zwycięzcę.  Poinformuję o tym na blogu i FB, a także jeżeli uczestnik pod e-mail - mailem.  Koszt wysyłki Pocztą Polską na terenie Polski pokrywam ja. Wszystkie produkty w Rozdaniu są nowe i  nieużywane.
WYNIKI !!!!!
Szczoteczki dla najmłodszych zgarniają:

1. Rudaczerwień

2. Sabina eM

Gratulujemy <3


 Aneczka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly