emailFB instagram

27 lipca 2016

Nivea, Creme Care, Mleczko oczyszczające

Oczyszczanie twarzy to ważny element całego schematu pięlęgnacyjnego. To głównie od tego kroku zależy czy kolejne preparaty nakładane na skórę przyniosą spodziewane rezutaty. Odpowiednie preparaty oczyszczające powinny spełniać przede wszystkim trzy najważniejsze funkcje. Dokładnie oczyszczać skórę, nie uszkadzać jej warstwy lipidowej oraz nie zmieniać prawidłowego pH skóry. Dziś pod lupę wzięłam mleczko oczyszczające z kompleksem NIVEA Creme Care


Mleczko umieszczone jest w plastikowej o niebieskiej barwie butelce o pojemności 200 ml. Posiada białe zabezpieczenie typu "klik" z uwiecznionym logo NIVEA. 

Pielęgnująca formuła sprawia, że skóra jest oczyszczona, gładka i naturalnie piękna. Dokładnie, a zarazem łagodnie oczyszcza skórę z zanieczyszczeń i makijaż; Usuwa nawet wodoodporny makijaż oczu utrzymuje naturalny poziom nawilżenia skóry; Pielęgnująca formuła z Euceritem®, pantenolem i niepowtarzalnym zapachem kremu NIVEA jest dostosowana do wszystkich typów cery.

Mleczko posiada lekką białą i lejącą się konsystencję. Pachnie typowo jak wszystkie produkty Nivea. Jest to przyjemny oraz nie drażniący zapach. Nie posiada również drażniących oraz uczulających substancji w swoim składzie. Jest bezpieczny dla mojej wrażliwej cery.


Jest to produkt odpowiedni, jako pierwszy krok w usuwaniu makijażu - nawet tego wodoodpornego. Śmiało można nanosić go na suchą lub zwilżoną skórę, a następnie usunąć za pomocą chusteczki, wacika lub po prostu zmyć wodą. Sprawia, że skóra pozostaje odpowiednio nawilżona oraz gładka na dłuższy czas. Przy codziennym stosowaniu jego wydajność jest naprawdę dobra. Możecie go nabyć stacjonarnie np. w drogeriach Rossmann za niecałe 15 zł. Myślę, że jest odpowiedni dla osó borykającymi się z dużą utratą nawilżenia skóry. W sam raz idealny w sezonie letnim, kiedy zapotrzebowanie wody dla organizmu nie jest obojętne. Polecam! :)


Aneczka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly