emailFB instagram

04 lipca 2016

GlySkinCare, Gentle Cleanser Delikatny płyn do mycia twarzy

Na co dzień staram się dbać o swoją cerę z pomocą produktów pielęgnacyjnych. Najróżniejsze propozycje pomagają nawilżyć oraz zmiękczyć ją, pozbyć się drobnych niedoskonałości i przeciwdziałać oznakom starzenia, by makijaż wyglądał naturalnie. Jednak alternatywnie do pielęgnacyjnych drogeryjnych kosmetyków, muszę zadbać o to aby odpowiednio dobrać płyn do mycia twarzy. Dbam o to, aby nie był wyborem przypadkowym, ale odpowiadał moim potrzebom cery, by regularna dbałość o wygląd była przyjemnością. Dlatego mój wybór już jakiś czas temu trafił na GlySkinCare, Gentle Cleanser Delikatny płyn do mycia twarzy.

Skoncentrowany płyn do mycia twarzy, bez dodatku mydła i alkaliów. Skutecznie usuwa makijaż pozostawiając uczucie komfortu nawilżonej skóry. Zawarty w preparacie kwas glikolowy pomaga przywrócić jej naturalny odczyn pH. Preparat może być stosowany przez osoby mające cerę skłonną do podrażnień.
Delikatny płyn do mycia twarzy jest umieszczony w fioletowej plastikowej butelce o pojemności 200 ml. Aplikuje się go za pomocą pompki, która dodatkowo ma zabezpieczenie. 


Jego kosnsystencja do delikatne mleczko w śnieżnobiałym kolorze. Przyjemnie pachnie i bezproblemowo rozprowadza się na twarzy. Bardzo dobrze oczyszcza skórę nie podrażniając jej. Nie pieni się oraz szybko zmywa się z twarzy wraz z zanieczyszczeniami.


Cerę pozostawia oczyszczoną, odświeżoną oraz przyjemną w dotyku. Jest delikatny dla mojej cery. Posiada neutralne ph i jest odpowiedni dla każdego rodzaju cery. Trzeba jednak uważać, by nie używać go w okolicach oczu. Jest bardzo wydajny pod względem codziennego użytku. Niewielka ilość wystarczy aby oczyścił cerę. Jego cena waha się w granicach 50 zł. Cena jest adekwatna do jego jakości oraz wydajności. Polecam! Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly