emailFB instagram

21 czerwca 2016

Farmona, Herbal Care, Dezodorant do stóp i butów Czarna mięta

Dezodoranty do stóp mają za zadanie niwelować nieprzyjemny zapach stóp, który pojawia się po wysiłku fizycznym czy po prostu po całym dniu na nogach. Pocenie się stóp jest naturalne, ale nie musimy cierpieć w milczeniu. Wykorzystanie dobrego dezodorantu ograniczy dyskomfort związany z tą dolegliwością. Dziś Wam przedstawię dezodorant do stóp i butów


Dezodorant z miętą to produkt dla wszystkich, którzy chcą czuć się świeżo i komfortowo w każdej sytuacji. Produkt neutralizuje zapach stóp i obuwia, działa przeciwpotowo oraz antybakteryjnie, wspomaga profilaktykę przeciwgrzybiczą. Dezodorant powstał z naturalnych, roślinnych składników, wyselekcjonowanych zgodnie z bogatą tradycją zielarską, która przyświeca naszej firmie. Posiada wielofunkcyjne działanie takie jak aktywne zwalczanie grzybów i bakterii, likwiduje przykry zapach w obuwiu, zapewnia świeżość butów i stóp przez cały dzień.

Dezodotant dedykuję przede wszystkim osobom, które mają dyskomfort z szybkim poceniem się stóp. W sumie to sam pot nie jest niczym niepokojącym. Jednak jeśli stopy są ciągle spocone, wilgotne, a skarpetki i buty nie są zmieniane zbyt często, nadmierne pocenie stóp może wywołać poważniejsze problemy. Dzięki regularnemu wykorzystywaniu takiego dezodorantu do stóp można ograniczyć pocenie. 


Szczególnie są polecane aktywnym osobom, których stopy pocą się z powodu wysiłku. Taki produkt jest dobrym pomysłem także jeśli np. biegamy od czasu do czasu, czy chodzimy na siłownię. Ososbiście również używam go, bo neutalizuje na jakiś czas moje obuwie sportowe. Kiedy ćwiczę na orbitreku, wiadomo, że chcę wykorzystać ten czas na maxa. Taki dezodorant o miętowym i świeżym zapachu nie zostawia śladów na ciemnych czy jasnych skarpetkach. Obuwie sportowe również jest czyste od niego. Sam zapach nie jest duszący, wręcz bardziej odświeżający. Nie jest drogi, ale jest wydajny. Można go nabyć za 10 zł. Polecam! Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly