emailFB instagram

02 czerwca 2016

BaByliss, Depilator Homelight Connected Bluetooth G946E

Od pewnego czasu mam przyjemność gościć w gronie ambasadorek myBaByliss i testuję depilator Homelight Connected Bluetooth G946E, który dzięki impulsom świetlnym pozwala mi cieszyć się długotrwałym efektem depilacji. Dziś chciałabym Wam go zaprezentować. 


Kiedy go otrzymałam był zapakowany w prezent. Uwielbiam prezenty dostawać! I nie znam osoby, która tego nie lubi. 


Po otwarciu paczuszki w zestawie znalazłam: depilator Homelight Connected Bluetooth G946E,  nasadkę do twarzy ze zintegrowanym filtrem UV, kabel zasilający oraz instrukcję obsługi. 


Od dawna o takim zestawie marzyłam, bo naczytałam się, że metoda IPL jest bezbolesna, bynajmniej na tyle, co nie tradycyjnym depilatorem, który na żywca wyrywa włoski. Bardzo lekki posiadający nowoczesny design depilator o nowoczesnych funkcjach z dodatkową nakładką do zabiegu na twarzy. Dodatkowo świetnym rozwiązaniem okazała się aplikacja Homelight Connected, która ułatwia mi przeprowadzenie całego zabiegu. Wszystko oczywiście zawsze notuję w swojej aplikacji. A czas zabiegu depilacji jest wiele krótszy niż tradycyjnym depilatorem. 

Aplikacja Homelight Connected jest banalnie prosta w użyciu. Tuż po instalacji na naszym urządzeniu multimedialnym ustawiamy swoje wytyczne odnośnie zabiegów depilacji. Aplikacja liczy impulsy podczas zabiegu, wybieramy sobie partie ciała, które chcemy depilować oraz zaznacza datę kolejnych zabiegów. Co jeszcze? Aplikacja pyta się mnie czy po ostatnim zabiegu wszystko przebiegło bezboleśnie i czy mogę ustawić impuls o większej sile. Jak dla mnie jest idealna, tym bardziej, ze połączona jest dzięki bluetooth z depilatorem. Po zakończeniu zabiegu aplikacja zapytuje się Ciebie czy zapisać go na urządzeniu. Jednak dla mnie, jako mamy dwójki małych chłopców aplikacja przypomina mi o kolejnym zabiegu. Przy tym, że jestem zabiega w ciągu dnia myślę, że jest to idealna funkcja. Podsumowując, aplikacja jest naprawdę mega. Wcześniej nie spotkałam się z tą funkcją podczas depilacji. 


Metoda IPL, która jest wykorzystywana podczas zabiegu jest dla mnie bezpieczna. tylko trzeba koniecznie pamiętać, aby przed zastosowaniem IPL włosy należy ogolić tradycyjnie maszynką. Kiedy włos jest ogolony energia dociera do włosa pod skórą i nie czuję tej energii na skórze (przy odpowiedniej sile impulsu). Początkowo bałam się, ale jak już pierwszy impuls poszedł tak brnęłam dalej. Dziś to czysta przyjemność. Musimy pamiętać by odpowiednio dopasować sobie siłę impulsów, które docierają do mieszków włosowych. Pomoże nam przy tym pomocna skala do pięciu fototypów skóry. 
Do depilacji owłosienia na twarzy pomocna jest właśnie nasadka ze zintegrowanym filtrem UV. 


Wiadomo, że po każdym zabiegu metodą IPL trzeba zadbać o swój depilator. Na samym początku po takim zabiegu odłączam depilator od sieci. Do oczyszczenia wykorzystuję tylko i wyłącznie ściereczkę z mikrofibry. Jej antystatyczne włókna powodują, że zbiera kurz na sucho. Do urządzeń elektrycznych nadaje się w sam raz. Dodatkowo delikatnie przeczyszczam miejsce robocze depilatora (tam, gdzie jest umieszczona lampa kwarcowa). Po dokładnym oczyszczaniu odkładam depilator do pudełka firmowego. Jest zabezpieczony przed kurzem. Myślę, że odpowiednio zadbany jest i wystarczy mi jeszcze na wiele zabiegów.... :)


Pewnie zapytacie się czy  są z tego efekty? No jasne, że są. Jednak to jest bardzo indywidualna kwestia, bo każdy przecież ma inne owłosienie i rośnie z różną częstotliwością oraz intensywnością. To wszystko trzeba brać pod uwagę. Metoda IPL daje pozytywny efekt po pewnym czasie. Musimy jednak pamiętać, aby zachować równomierne odstępy czasu depilacji, jakie są już zaprogramowane w aplikacji Homelight Connected naszych urządzeń multimedialnych powiązanych razem z depilatorem Babyliss Homelight G946E. U mnie po regularnym stosowaniu depilatora porządanych partiach ciała, na nogach pojawiły się między rosnącymi włoskami gołe placki, gdzie już w dużym stopniu osłabił się wzrost mieszków włosowych. Coś czuje, że lada moment zamierzony efekt będzie murowany :))


Do nabycia w sklepach Media Markt, Saturn, Media Expert oraz RTV Euro AGD. Jego cena waha się w granicach 1200 - 1400 zł. Jednak  jego cena jest adekwatna do jakości i trwałych na długo efektów, którymi mogę się cieszyć na dzień dzisiejszy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly