emailFB instagram

11 kwietnia 2016

Timotei, Miraculous Repair, Zachwycające wzmocnienie, szampon i odżywka do włosów wzbogacone olejkiem arganowym

Olej arganowy ma bardzo bogate właściwości kosmetyczne. Dzięki niemu m.in. można wzmocnić włosy, zwłaszcza gdy są słabe, suche i zniszczone, przywraca im naturalny połysk. Już od jakiegoś czasu w mediach słychać o nowościach duetu pielęgnacyjnego do włosów, który jest wzbogacony olejkiem arganowym.


Timotei wprowadził na rynek swoją najnowszą linię Timotei Zachwycające Wzmocnienie do włosów suchych i bardzo zniszczonych przygotować na bazie organicznego ekstraktu z olejku arganowego. Ten drogocenny olejek pozyskiwany jest w tradycyjny sposób z owoców drzewa arganowego w Maroko. 


Szampon jak i odżywka są umieszczone w plastikowych białych butelkach, które wyposażone są w dozownik typu press. 


Pojemność szamponu to 400 ml. Natomiast jego konsystencja jest lejąca się w kolorze aksamitnej bieli oraz o bardzo przyjemnym zapachu. Szampon bardzo dobrze się pieni i jest wydajny. Dobrze myje włosy oraz fajnie spłukuje się, pozostawiając włosy na jakiś czas bardzo przyjemnie pachnące. 


Odżywka dołączona do zestawu umieszczona jest w butelce o pojemności 200 ml. Jest moim niezbędnikiem, który używam zaraz po umyciu włosów. 


Jej konsystencja, jak to na odżywkę przystało, jest zbita. Posiada biały kolor. Równie dobrze bardzo przyjemnie pachnie i odpowiednio wchłania się we wcześniej umyte włosy oraz ich nie obciąża.


Ten duet jest przeznaczony dla włosów zniszczonych, aby nadać im odpowiedni wygląd i witalność. U mnie postawiłam na to drugie, gdyż moje włosy nie są zniszczone, a niżeli są pozbawione nieco mocy, bo delikatnie jeszcze mi wypadają. Aczkolwiek jest to spowodowane chwiejącymi się hormonami po porodzie i ciąży. Już jestem bliżej końca, bo już moje włosy nabierają witalności z miesiąca na miesiąc. Właśnie dzięki odpowiednim kosmetykom pielęgnacyjnym do włosów. Moje włosy polubiły się z tym duetem i jestem z niego zadowolona. Można go nabyć stacjonarnie np. z Rossmannie lub w Netto za około 20 zł za ten duet. Produkty godne polecenia! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly