emailFB instagram

26 kwietnia 2016

Salon Perfect, 119 - Escape to Neverland i 903 - Zapped

Nie często maluję sobie na kolorowo paznokcie, muszę mieć jakąś wenę do tego. Aczkolwiek nie zaprzeczę, że lubię nosić krótkie i zadbane paznokcie. Nie mam swoich faworytów wśród lakierów do paznokci odnośnie kolorów. Wiosną i latem lubię jasne kolory które kojarzą się z pełnią życia. Natomiast jesienią i zimą lubię stonowane kolory - najlepiej w odcieniach nude. Tym razem w moje ręce trafiły dwa kolorki lakierów Salon Perfect


Każdy z lakierów jest umieszczony w szklanej buteleczce o pojemności 14 ml. Posiadają średniej grubości pędzelki do aplikacji lakieru na płytkę paznokcia.

Salon Perfect to marka znana na całym świecie, m.in. jako producent lakierów do paznokci . Istnieje już ponad 20 lat. Charakterystyką tej firmy jest perfekcyjne wykonanie i dbałość o trwałość jej produktów. W swojej ofercie Salon Perfect posiada lakiery do paznokci: klasyczne, brokatowe, neonowe, top-coat'y, french manicure. Tym co wyróżnia tą markę jest różnorodność kolorów oraz wariacji przez co Twoje paznokcie zyskają wyjątkowy oraz zjawiskowy wygląd.

Lakier 119 - Escape to Neverland to kolor z bardzo dobrą pigmentacją koloru w odcieniu zieleni popadającej w turskus. Natomiast 903 - Zapped to lakier, który posiada drobinki w kolorach seledynowym oraz turkusu.Sama konsystencja lakieru jest w sam raz. Bardzo dobrze rozprowadza się na płytce paznokcia i posiada bardzo dobrą pigmentację. 


Lakier 903 również nadaje całkiem ciekawy efekt po rozprowadzeniu drobinek na płytce paznokcia. Można powiedzieć, że ona lakiery fajnie skomponowały się ze sobą, a efekt końcowy prezentuje się bardzo elegancko, nawet po jednej warstwie! W promyczkach słonka lakier próbuje mieć błyszczącą poświatę. Szybko również zmywa się z paznokci. Wytrzymuje na paznokciu max do 4 dni bez top coat'u.Stacjonarnie możecie je nabyć w drogeriach HEBE za około 17 zł, czasami można trafić na promocję no i wtedy można je nabyć za 10 zł. Są ciekawe, ich paleta kolorów również fajnie prezentuje się. Z pewnością, jak będzie okazja, to dołączę inne kolorki do swojej kolekcji lakierów.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly