emailFB instagram

15 kwietnia 2016

Carex, Żele antybakteryjne do rąk: Splash i Sensitive

Jak już wiecie jestem mamą, która nie potrafi wysiedzieć długo na jednym miejscu. Krótko mówiąc jest mnie wszędzie po trochę. Lubię z dziećmi chodzić na spacery na świeżym powietrzu. Wiadomo, że końcowym etapem naszych spacerków jest plac zabaw. Maciuś bawi się tam do woli. Ostatnio również zaczęłam bujać Bartunia na huśtawce. Ale ma frajdę! Przychodzi jednak czas kiedy obydwoje chcą pić, albo coś zjeść. Wtedy dla siebie oraz dzieci mam pod ręką żele antybakteryjne i dziś kilka słów o nich.


Każdy z żeli jest umieszczony w przezroczystej plastikowej buteleczce o pojemności 50 ml. Aplikacja żelu odbywa się za pomocą sprawnie działającej pompki. Antybakteryjny żel do rąk Splash jest przeznaczony dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. Jego konsystencja jest przezroczysta i żelowa w kolorze błękitu. Szata graficzna z pingwinkiem od razu przypadła do gustu dla synka. Po zabawie na placu zabaw lub też przy pomocy w wynoszeniu zużytego pampersika do kosza, zawsze Maciusiowi aplikuję żel, aby sobie umył nim rączki. Mam spokojną głowę, bo synek ma zdezynfekowane ręce. Żel bardzo ładnie oczyszcza dłonie i bardzo szybko wchłania się w skórę dłoni, pozostawiając je przyjemnie pachnące. 

Carex Splash to żel do rąk stworzony specjalnie dla dzieci powyżej 3 roku życia. Stworzony z myślą o dzieciach. Czyści dłonie bez użycia wody, Delikatność dla skóry potwierdzona dermatologicznie.


Natomiast żel antybakteryjny do rąk Sensitive jest przeznaczony dla osób posiadającą wrażliwą skórę. również jest umieszczony w przezroczystej plastikowej buteleczce z pompką. Zabieram ją jak i na spacer, tak i jest ze mną w torebce, jeśli jestem poza domem. Konsystencja żelu jest przezroczysta i bezbarwna. 

Stworzony dla wrażliwej skóry dłoni. Idealny do użycia poza domem. Czyści dłonie bez użycia wody. Carex Sensitive przeznaczony jest dla skóry wrażliwej, posiada delikatną kompozycję zapachową bez alergenów.Podsumowując, obydwa żele antybakteryjne są nieodłączne dla nas poza domem, jak i również pomocnik podczas higieny naszej najmłodszej pociechy.  Usuwa w większym stopniu bakterie, które czają się praktycznie wszędzie i roznoszą wszelakie wirusy. Dlatego warto mieć je pod ręką i dbać o higienę! Stacjonarnie można je nabyć np. w Rossmannie za około 8 zł. Dla nas jest on must have i Wam tez go polecamy! Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly