emailFB instagram

21 lutego 2016

Farmona, Aromaterapia Magic Spa, Sól do kąpieli Zimowe Otulenie

Sól do kąpieli zapewni Twojemu ciału relaks, a także wspomoże regenerację sił. Najlepsza regeneracja, która zapewni nam ukojenie zmysłów oczywiście możemy sobie zrobić w domowym zaciszu. Tam czujemy się najbezpieczniej. Dlatego taka aromaterapia bardzo korzystnie wpływa na nasz umysł i ciało. Dziś na tapetę wzięłam sól do kąpieli Zimowe Otulenie, która właśnie w ten zimowy czas sprawdza się rewelacyjnie.


Sól do kąpieli umieszczona jest w plastikowej i przezroczystej butelce o pojemności 495 gram. Konsystencja soli jest sypka i gruboziarnista bez żadnych dodatków. Przepięknie pachnie już po odkręceniu butelki. Wystarczy jej wsypać zaledwie jedną nakrętkę, aby sól rozpuściła się w wannie z gorącą wodą, a zapach unosił się w całej łazience. 


Muszę się przyznać, że ostatnio polubiłam gorące kąpiele z dodatkiem soli do kąpieli. Świetnie regeneruje moje ciało po wieczornym treningu, kiedy dzieci pójdą spać. Po takiej kąpieli moje ciało jest odpowiednio odprężone i zrelaksowane. Dodatkowe właściwości soli odpowiednio uelastyczniają go oraz nie mam niepokoju do niekomfortowych uczuleń czy podrażnień. Przynajmniej raz w tygodniu funduję sobie kąpiel z dodatkiem soli. Jest to świetny sposób na relaks i poprawę kondycji skóry. Sól jest również wydajna, przez miesiąc zużyłam jej około pół butelki. Można ją nabyć w drogeriach za około 25 zł. Jeżeli lubicie długie i gorące kąpiele, które ukoją wasze zmysły to polecam ją z czystym sumieniem. 
A teraz odsyłam Was na stronkę FARMONA
 i oczywiście do polubienia ich firmowego fanpage
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly