emailFB instagram

12 grudnia 2015

Timotei, Precious Oils (drogocenne olejki) - szampon, odżywka oraz mgiełka

Pięknie wyglądające włosy są wizytówką zadbanej kobiety i eleganckiego mężczyzny, dlatego należy dbać o włosy ze szczególną pieczołowitością.W jaki sposób to robić? Głównie poprzez prawidłowy dobór produktów kosmetycznych uzależniony od rodzaju włosów, ich gęstości, od zabiegów, jakim poddajemy je. Wybór produktów dotyczy zarówno tych do pielęgnacji włosów, jak i tych do codziennej stylizacji. Seria od Timotei Drogocenne olejki właśnie jest przeznaczona dla posiadaczy włosów normalnych i suchych. Dziś kilka słów o niej. 


Cała seria Precious Oils bardzo wyraźnie pachnie migdałami oraz wanilią. Produkty do stylizacji Timotei są wolne od parabenów i sztucznych barwników. Natomiast wzbogacone są naturalnymi ekstraktami słynącymi z właściwości odżywczych i rewitalizujących. A tak prezentuje się skład poszczególnych produktów właśnie z tej serii. 


Szampon do włosów

Umieszczony jest w plastikowej białej butelce o pojemności 250 ml. Ma łatwy w użyciu dozownik. Jego konsystencja jest odpowiednia, jak na szampon przystało. Posiada biało-aksamitną barwę. Bardzo dobrze pieni się i dokładnie myje włosy. Spłukuje się bez zastrzeżeń. Nie uczulił ani nie podrażnił mojej skóry. Można go nabyć już od 7 zł. Cena jak najbardziej reflektuje do zakupu. Odżywka do włosów

Odżywka jest uzupełnieniem powyższego szamponu. Również jest umieszczona w białej plastikowej butelce o pojemności 200 ml. Nie wyobrażam sobie nie używać odżywki tuż po umyciu i spłukaniu włosów. Odpowiednio je wygładza i odżywia, a dodatkowe olejki sprawiają, że są odpowiednio nawilżone oraz bardzo ładnie pachną przez dłuższy czas po umyciu. Można ją zakupić już od 8 zł. Cena również zachęca do ponownego zakupu. Mgiełka upiększająca

Co prawda codziennie nie myję włosów, ale tej mgiełki używam codziennie rano tuż po porannym ułożeniu fryzurki. Mgiełka umieszczona jest w przezroczystej butelce o słomkowym kolorze. Równolegle rozprowadza się przez atomizer. Pięknie pachnie i pozwala cieszyć się na dłużej odpowiednio nawilżonymi włosami. Cena jest nieco wyższa od szamponu i odżywki - można ją kupić od 12 zł. Jako dodatek do szamponu i odżywki warto się skusić na nią. Z racji tego, że nie jestem włosowym maniakiem nie skupiam się na produktach jednej marki. Lubię zmieniać produkty pielęgnujące włosy. Jednak jakość jak i cena produktu kusi mnie do kolejnych zakupów, ale to za jakiś czas. Zimową porą wskazane jest, aby również nasze włosy były odpowiednio nawilżone. Dlatego na tego typu produktach skupiam się na tym, aby moje włosy miały odpowiedni wygląd. Tak czy inaczej za jakiś czas po raz kolejny nabędę tą serię.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly