emailFB instagram

28 września 2015

Druga edycja akcji Wzorowa Łazienka

Jak sobie przypomnę toalety za czasów, kiedy chodziłam do podstawówki, to pożal się Boże!! A starszaki chodzili po kątach palić... Dobrze, że teraz jest nacisk na higienę oraz porządek w szkołach i liceach, a w gimnazjach jest wprowadzony rygor. Dzięki takim akcjom jak Wzorowa Łazienka nasze dzieci w szkole podstawowej mogą zaznać odrobinę higieny podczas potrzeby. 


Marka Domestos wyszła po raz drugi na przeciw takim właśnie niekomfortowym sytuacjom. Akcja Wzorowa Łazienka rozpoczęła się 1 września 2015r. i na stronie Wzorowa Łazienka ruszyło głosowanie na szkołę, która posiada najlepszą galerię "wzorowych łazienek". Szkoła, która zbierze najwięcej głosów - wygrywa! :)

Mogę się założyć, że chcecie, aby łazienki w szkołach Waszych pociech lub podopiecznych wyglądały tak...

 ... niż tak obskórnie!
Każda ze szkół podstawowych może dołączyć do programu Wzorowa Łazienka, a każde dziecko może zgłosić do galerii szkoły swój pomysł na projekt łazienki, lustra, drzwi, które chciałoby zobaczyć w łazience w swojej szkole. W ramach programu została stworzona również lekcja higieny, którą nauczyciele mogą przeprowadzić w szkole na godzinie wychowawczej.

Szkoła, która zwycięży otrzyma 30 000 zł na remont szkolnej łazienki, a dodatkowo 100 szkół dostanie roczny zapas produktów Domestos do utrzymania czystości w łazienkach.Takie właśnie łazienki błyszczące przykładem pod względem czystości, higieny oraz wystroju pragnie stworzyć marka Domestos. To co dołączacie się do akcji ?? :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly