emailFB instagram

24 sierpnia 2015

Rexona Motionsense oraz Maximum Protection, antyperspiranty dla niej

Jeszcze nie tak dawno zapraszałam Wam na imprezę Rexona Fresh Party & Rexona Stay Dance, która odbyła się w Sopocie. Ten klimat...morze, plaża, wakacje, piasek i dzień w pełni aktywny. Wtedy niezbędne są nam antyperspiranty, abyśmy czuły się komfortowo przez całą dobę. Dlatego pod lupę wzięłam kilka antyperspirantów z technologią motionsense oraz Maximum Protection.


MotionSense™ to opatentowana, przełomowa technologia, którą można znaleźć wyłącznie w antyperspirantach Rexona. Antyperspiranty Rexona zawierają składnik zapobiegające poceniu się, a dzięki technologii MotionSense™ wyróżniają się pośród innych produktów na rynku. Technologia ta pozwoliła zamknąć perfumy w specjalnych mikro kapsułkach. Kapsułki uaktywniają się, reagując bezpośrednio na ruchy ciała – pękają pod wpływem tarcia, uwalniając dawkę świeżości dokładnie wtedy, gdy jej potrzebujesz. Im więcej się ruszasz, tym bardziej Cię chronią.

W zależności kto co lubi możemy wybrać sobie antyperspirant w formie kulki, sztyfcie albo spray'u. 


Z serii Shower Clean otrzymałam antyperspiranty w kulce oraz w spray'u. Te antyperspiranty sprawdzają się wówczas kiedy jesteśmy w nadmiernym ruchu.Z serii Maximum Protection otrzymałam antyperspirant w sztyfcie. Rexona Maximum Protection z zaawansowaną formułą opartą na innowacyjnej technologii TRIsolid™ zapewnia dowiedzioną naukowo niezawodną ochronę przed potem, wyjątkowo skuteczne zwalczanie nieprzyjemnego zapachu dzięki reagującym na sygnały z ciała mikrokapsułkom, które rozpuszczają się pod wpływem potu, pozwalając czuć się świeżo przez cały dzień oraz efektywne nawilżanie dzięki specjalnemu składnikowi, który pomaga zapobiegać podrażnieniom skóry pod pachami.
Wszystkie antyperspiranty mają to do siebie, że bardzo przyjemnie pachną. Tuż po aplikacji rzeczywiście czuję się komfortowo. Najlepiej do gustu przypadł mi antyperspirant w kulce. Może też dlatego, że do tej pory używałam również w formie kulki, z tym że konkurencyjnej firmy. Jestem aktywną osobą, więc wiadomo, że ochrona przed potem w te rekordowe temperatury była mi niezbędna! Jednak czułam się zawiedziona antyperspirantem w sztyfcie. Owszem sprawdził się jakościowo, jednak zostawił białe plamy na koszulce. Polubiłam serię Shower Clean pod względem jakościowym, jak i higieną czystości. Ani kulka i spray nie postawiły żadnych plam, a ich zapach czułam przez wiele godzin! Redukują nieprzyjemny zapach potu i zmniejsza potliwość. Możliwość zakupu antyperspirantów jest praktycznie wszędzie dostępna - od hipermarkety po drogerie, czy nawet sklepiki na rynku. Cena ich się waha od 12 do 20 zł. Owszem cena jest wyższa, lecz dzięki zachowaniu komfortu podczas upalne lato, przekonały m nie do siebie :)A na imprezie #RexonaFreshParty tak bawili się...


... a na #RexonaStayDance tak...
A Wy w jakiej formie najchętniej używacie antyperspirantów ??

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Printfriendly