emailFB instagram

28 sierpnia 2015

Nicole Cosmetics, perfum nr 140

Każda z nas lubi perfumy, które w pewien sposób kreują nasz wizerunek. Pokazujemy wówczas to, co ma do powiedzenia nasza dusza. Osobiście lubię świeże i orzeźwiające zapachy perfum, a najlepiej jak to będą z nutą cytrusów, bo dla tych już całkiem przepadam... A dziś chciałabym Wam przedstawić perfumy, które są świeże i przyciągają zapachem mojego męża... :)) Są nimi perfumy od Nicole Cosmetics nr 140
Perfumy są umieszczone w buteleczce, która posiada owalny kształt. Wykonana jest z matowego szkła, a na niej widnieje logo firmy. Pojemność buteleczki to 35ml. Na czarnej zakrętce jest naklejka z informacją, jaki posiada numer. Wybrałam 140 odpowiadający Lady Million od Paco Rabanne.


Aplikacja perfum to atomizer, który działa bezproblemowo. Wystarczy nacisnąć a odpowiednia ilość perfum wydobywa się na nasze ciało.


Nicole 140: kwiat neroli, jaśmin, paczula, cytryna, kwiat pomarańczy, biały miód, malina, gardenia
Nuta Głowy: kwiat neroli, cytryna, malina
Nuta Serca: jaśmin, kwiat pomarańczy, gardenia


Nuta Bazy: paczula, biały miód

Zapach perfum Nicole Cospetics nr 140 jest bardzo mocno zbliżony do oryginału perfum Lady Million od Paco Rabanne. Jest to zapach świeży, gdzie przemijają między sobą cytrusy oraz słodkie owoce. Przeznaczony dla osób odważnych i zdeterminowanych - taka właśnie jestem, bo wiem czego oczekuję od życia i dążę do celu choćby nie wiem co! Długo utrzymuje się na ciele, pozostawiając na dłuższy czas świeży zapach. Jednak po około 4 godzin zapach zanika. Specjalnie testowałam go w te rekordowe nasze upały i sprawdził się. Można go używać w dzień jak i na wieczór. Dla mnie najważniejszy jest fakt, że spodobał się mojemu mężowi :) Kształt buteleczki jest na tyle sprytny, że zmieści się w małej kopertówce oraz w większej torebce. Krótko mówiąc perfum jest ze mną na każdym kroku, kiedy go potrzebuję. Jest wydajny, bo raz się nim psiknę w danym miejscu na ciele, bądź na nadgarstku i zapach jest trwały. Jedynym minusem jest to, że nie kupimy go stacjonarnie. Można go nabyć u dystrybutora. Zakupimy go już za niecałe 14 zł. Polecam go tym, którzy lubią świeże perfumy oraz tym którzy akceptują kupno odpowiedników oryginalnych perfum. 


logounnamed
Perfum Nicole testowałam dzięki portalowi Trusted Cosmetics

Zapraszam Was na stronkę Nicole Cosmetics
oraz do polubienia ich fanpage
Lubicie perfumy Nicole Cosmetics? 
Jaki jest Wasz ulubiony odpowiednik ? :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly