emailFB instagram

21 sierpnia 2015

Born Pretty Store, no to zaczynamy zabawę... stamping!

Długo przymierzałam się aby zacząć tzw. stamping. Paznokcie mam w miarę zadbane i zdrowe, jednak jedym minusem jest ich wyprofilowanie. Raz, a porządnie muszę się za nie zabrać, ale tak naprawdę zawsze znajdę czas na co inne, póżniej jak je ogarniam to lekko piłuję szklanym pilniczkiem i nakładam odżywkę. A dziś, kiedy robiłam porządek w kosmetykach zobaczyłam swoje paletki z wzorami i z ciekawości zrobiłam dziś sobie z nimi mani... 


Jakiś czas temu od Born Pretty Store otrzymałam przesyłkę, w której znajdował się zestaw do stamping'u oraz kilka płytek z wzornikami. Dziś wykorzystałam płyrkę z oznaczeniem BP-51. Na płytce znajduje się dziewięć wzorów do wykorzystania, jednak dziś wybrałam trzy środkowe i czwarty też środkowy na dole. 


Zestaw do stampingu to stamper do robienia wzorów na płytce paznokcia oraz kilka lakierów o pojemności 5 ml. 


Poniżej zdjęcie jakie lakiery i odżywkę użyłam do manicure..


A efekt końcowy zdobień moich paznokci wygląda następująco...

Wiem, że do perfekcji duuuużo mi brakuje, ale to mój pierwszy raz ;) Więc prosze o wybaczenie. Sama zabawa nie jest czasochłonna, jednak późniejsze wyczyszczenie skórek i wykończenie zabiera trochę czasu. Spodobało mi się to i nie powiem, jak znajdę znów chwilę czasu pobawię się i efekty umieszczę na blogu. 


A jeżeli jesteście zainteresowani kupnem płytek,
to wystarczy że wpiszecie ten unokalny kod VXL91, a dostaniecie 10% zniżki na swoje zamówienie :)

I jak podoba się Wam ??


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly