emailFB instagram

30 lipca 2015

Scottish Fine Soaps, Mydło w puszce, Occasions Soap in a Tin Collection - Love You

W mojej rodzince mydła w kostce są jak najbardziej lubiane. Postanowiłam się więc zaopatrzeć w kolejne, jednak to mydło w puszce, Occasions Soap in a Tin Collection - Love You, świetnie nadające się na prezent. 


Białe mydełko w kostce o gramaturze 100 gram jest umieszczone w stylowej aluminiowej puszce.


Konsystencja mydła jest twarda w kolorze śnieżnobiałym. 
Pachnie świeżymi kwiatami. 


Oryginalne mydło z kolekcji luksusowych mydeł Soap In A Tin z serii OCCASIONS - Love You, na bazie oleju palmowego i kokosowego z pielęgnującymi i kojącymi witaminami A i E, mające doskonałe właściwości zmiękczające i myjące. Mydła utwardzane są metodą "triple milled", dzięki czemu są bardzo wydajne, doskonale się pienią i nawilżają. Do produkcji kosmetyków Scottish Fine Soaps wykorzystywane są najlepszej jakości naturalne składniki, takie jak ekologiczne mleko, miód, kakao czy masło Shea. Unikalne zapachy tworzone są z wielką dokładnością aby sprostać najbardziej wymagającym gustom. Podczas mycia mydełko bardzo dobrze myje ciało, pozostawiając go na dłuższą chwilę świeżo pachnące kwiatami. Pomimo, że długo się nim nie myję podczas kąpieli czy porannej toalety, 
to i tak za każdym razem bardzo obficie pieni się. 


Dobrze się spłukuje. Po jego użyciu do dziś nie mam podrażnionej skóry. Delikatnie nawilża na jakiś czas ciało. Jest dość wydajne i posiada stylową puszkę. Na stronie producenta możeie go zakupić za niecałe 30 zł. Mydło świetnie nadające się na prezent dla bliskiej osoby. Polecam!
Zapraszam Was na stronę Blisko Natury
oraz do polubienia firmowego fanpage


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly