emailFB instagram

25 lipca 2015

Rexona Fresh Party & Rexona Stay Dance – Rexona nadaje rytm i zachęca do ruchu!

REXONA to marka z sercem – inspiruje i zachęca do korzystania z życia, 
gwarantując przy tym maksymalny komfort, ochronę przed poceniem i uczucie świeżości.


Marka REXONA już nie raz udowodniła, że potrafi mówić do konsumentów w sposób niestandardowy i ciekawy. W tym roku w ramach kampanii promującej jedyne w Polsce antyperspiranty z technologią motionsense™ zostały przygotowane dwa niezwykle wydarzenia: Rexona Fresh Party – wieczorna impreza w rytmach klubowej muzyki oraz Rexona Stay  Dance – plażowy trening tańca. Każdy kto chce wziąć w nich udział powinien odwiedzić Sopot w dniach 31.07 i 01.08.2015 i udać się do Zatoki Sztuki. Nie zabraknie gwiazd, światowej klasy DJ’ejów oraz zabawy na najwyższym światowym poziomie. W tym roku Rexona nadaje rytm!

Rexona nadaje rytm i zachęca do wspólnej zabawy podczas dwóch niezwykłych wydarzeń, które będą miały miejsce w Sopocie. Już 31.07.2015r. miłośnicy klubowego brzmienia będą mogli bawić się w Zatoce Sztuki podczas imprezy - Rexona Fresh Party w rytmach muzyki serwowanej przez światowej klasy DJ’ów:  Neevald, Mibro, Pequeno, Matush, Jordy Jay, Milkwish, Mibroto. Gwiazdą wieczoru będzie DJ Jerry Ropero, który na swoim koncie ma takie hity jak: Coracao, the Storm czy Gipsy Woman. 




Na imprezie nie zabraknie również gwiazd – swoją obecność zapowiadają: 
Rafał Maślak, Marcelina Zawadzka czy Natalia Siwiec.

Kolejny dzień upłynie pod znakiem plażowych zmagań z tańcem – laureaci You Can Dance – Brian Poniatowski i Natalia Gap zaproszą plażowiczów i gwiazdy do wspólnej zabawy podczas treningu Rexona Stay Dance zaaranżowanego w strefie Fit & Family na sopockiej plaży.

Chcesz tam być i TY ??
Daj innym znać >> TU <<






Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly