emailFB instagram

19 marca 2015

Super Power Mezo Serum, Aktywne serum nawilżające Anti-Age firmy Bielenda

Od dłuższego czasu bardzo polubiłam różnego rodzaju serum do pielęgnacji cery twarzy, które mają pozytywny wpływ na moją cerę. A przeglądając ofertę serum na stronie Bielenda, wybrałam do testów właśnie te - Super Power Mezo Serum, Aktywne serum nawilżające Anti-Age


Serum jest ulokowane w eleganckiej przezroczystej buteleczce o pojemności 30 ml. 
Aplikacja odbywa się za pomocą pipety. 
Konsystencja serum jest bezbarwne i przezroczyste. Jest wodniste, ale nie przeszkadza to w żaden sposób wchłaniać się we wcześniej oczyszczoną cerę. 


Jego skład bardzo podpasował mojej wrażliwej cerze. W żaden sposób nie podrażnia, ani nie zaczerwienia mojej cery. 


Codzienna pielęgnacja tym serum potwierdziła to, że moja cera stała się bardziej promienista, napięta i nabrała blasku. Aplikacja serum pipetą jest bardzo proste, a rozprowadzenie serum na twarzy nie zajmuje dużo czasu. Teraz przy zmianie pogody, nasza cera potrzebuje dodatkowego nawilżenia, a to serum mi je odpowiednio zapewnia. Moja cera jest nawilżona niemal cały dzień. Wieczorem przy wieczornej pięlęgnacji cery powtarzam nałożenie serum na twarzy. Jego przyjemny zapach pozwala na przyjemniejszą pielęgnację. Serum starczyło mi prawie na dwa miesiące. Jestem z niego zadowolona, bo moja cera ma do tej pory zapewniony odpowiedni poziom nawilżenia. Na półkach sklepowych oraz w aptekach kupicie go za niemal 30 zł. Polecam go Wam!!


Serdecznie Was zapraszam na stronkę Bielenda
oraz do polubienia firmowego FanPage :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly