emailFB instagram

01 marca 2015

Ritual Care Ryżowy Peeling w proszku, Rice Peeling Powder firmy Sensilis

Dziś przychodzę do Was z kolejnym dermokosmetykiem, który wyjątkowo mnie zaskoczył swoją skutecznością. 
A o kim mowa ?? Przedstawiam Wam Ritual Care Ryżowy peeling w proszku


Ryżowy peeling jest umieszczony w przezroczystej szklanej buteleczce o pojemności 19 gram. Jego aplikacja jest bardzo prosta. Wystarczy, że przechylimy buteleczkę w dół, a peeling w proszku zacznie wydostawać się przez niewielki otworek. Czarna zakrętka z logo firmy firmy odpowiednio go zabezpiecza.


Składniki aktywne:

Sproszkowane kiełki ryżu, łupiny kokosa.


Konsystencja peelingu całkiem odbiega od tych, jakie dotychczas stosowałam. Zawsze peelingi, jakie miałam miały zbitą konsystencję i była ona odpowiednio nawilżona różnymi składnikami zawartych w danym kosmetyku. Ten peeling jest w proszku, suchy. Wszystkie rozdrobnione aktywne składniki można zobaczyć gołym okiem. Peeling ryżowy jest produktem wchodzącym w skład linii Ritual Care, czyli dermokosmetykiem, który nadaje się do codziennej pielęgnacji ciała. Spodobało mi się w nim to, że można używać go na różnorakie sposoby. Produkt przede wszystkim zalecany jest, aby stosować go 1-2 razy w tygodniu. Ze względu na moją wrażliwą cerę używam go raz na tydzień, to mi spokojnie wystarczy. Mieszam go z letnią wodą i podczas delikatnego zamieszania drewnianym patyczkiem wytwarza delikatną pianę i bardzo przyjemnie pachnie. Po użyciu peelingu moja cera jest odpowiednio oczyszczona. Jest gładziutka i bardzo delikatna, przez jakiś czas bardzo ładnie pachnie. 


Ten ekskluzywny dermokosmetyk możecie nabyć za 65zł. Cena jest adekwatna do jego skuteczności i wydajności. Po zabiegu tym peelingiem moja cera jest odpowiednio oczyszczona, więc jeśli Wam zależy na takim odpowiednim oczyszczeniu to polecam, bo ryżowy peeling jest odpowiedni do każdego rodzaju cery.


Zapraszam Was na stronę Sensilis
oraz do polubienia firmowego fanpage.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly