emailFB instagram

15 stycznia 2015

Nafta kosmetyczna z olejem arganowym firmy Kosmed

Kiedy dostałam propozycję testowania nafty kosmetycznej z olejem arganowym, od razu zadzwoniłam do mojej siostry, która borykała się z niekomfortowym wyglądem witalnym swoich włosów. Była zadowolona, jak ją otrzymała ode mnie. I dziś przyszedł czas na to, abym przedstawiła jej opinię na temat jej użytkowania... 


Umieszczona w plastikowej przyciemnionej buteleczce o pojemności 150 ml. Buteleczka jest odkręcana, a sama aplikacja nafty odbywa się bezpośrednio w skórę głowy lub na włosy, no - ewentualnie można jeszcze stosować różnego rodzaju maski z dodatkiem tej nafty. 


Konsystencja nafty kosmetycznej jest płynna o dość znośnym zapachu, co mnie bardzo zdziwiło, bo jak do dziś pamiętam nafty, które pachną niczym świeżo zatankowane paliwo. Trochę mnie to właściwie zniechęciło, abym chciała jej używać, ale na szczęście w ostatnim czasie moje włoski kondycyjnie poprawiły się. Kolor nafty jest bezbarwny.Skład: 

Petroleum, Argania Spinosa Kernel Oil,  ParfumMoja siostra wybrała tradycyjny sposób stosowania nafty kosmetycznej. Mniej więcej na 15 minut przed myciem włosów wcierała sobie w skalp i włosy naftę. Dzięki temu przez ten czas nafta zawsze mogła działać swoimi aktywnymi składnikami na witalność włosów. Dodatkowo olejek arganowy pomógł jej odpowiednio nawilżyć i wzmocnić włosy. Po intensywnym spłukaniu takiej wcierki następnie myła włosy szamponem, jaki aktualnie używa i założyła na jakiś czas odżywkę wzmacniającą włosy. Takie wcierki stosowała co najmniej co drugie mycie włosów. Przez ponad miesiąc czasu włoski radykalnie zmieniły swój wygląd na plus. Dodatkowo stwierdziła, że włosy lepiej rozczesują i są bardziej podatne na układanie. Jeszcze zostało jej około 1/4 buteleczki, bo włosy ma do ramion, więc dużo jej nie używała do wcierek. Dodatkowo sama widzę, że jej cena na rynku waha się od 7-9 zł. Powiem tak, gdy pogorszy mi się witalność moich włosków, to sama ją zacznę używać. 

Zapraszam Was serdecznie na stronę Kosmed
oraz do polubienia ich Fanpage.***


Zapraszam Was na >> rozdanie << z Avonoraz na >> rozdanie <<  na moim FanPage 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly