emailFB instagram

03 czerwca 2014

Pianka myjąca do rąk dla dzieci / Mousse lavente mains / firmy Labell od Intermarche w Świebodzinie

Z początkiem tego miesiąca nawiązałam współpracę blogową z naszym świebodzińskim IntermarcheDo testów otrzymałam między innymi piankę myjącą do rak dla dzieci firmy Labell.
BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA!

Labell to marka, której filozofią jest poczucie komfortu i bezpieczeństwa użytkownika. Dlatego tak ogromną wagę przywiązujemy do współpracy z największymi producentami na rynku. Spełniamy wszystkie atesty Państwowego Zakładu Higieny.

Ta owocowa pianka jest umieszczona w plastikowej butelce w kolorze czerwonym. Aplikuje się ją za pomocą pompki, którą można również zabezpieczać przekręcając ją wokół jej osi. 
SKŁAD:


Pianka jest bardzo lekka i ma puszystą konsystencję. Pachnie owocowo. Jest przebadana dermatologicznie, więc nic a nic się nie boję, aby mój synek jej używał. A tu na jego maleńkiej dłoni pianka tak się prezentuje :)


Dbam o higienę mojego synka codziennie rano i wieczorem. Na początku był to taki rytuał, ale teraz stało się to już nawykiem. Piankę używamy w ciągu dnia kilkakrotnie. przed każdym posiłkiem, jak również - tak jak wcześniej napisałam - rano i wieczorem. Rączki śmiało można nią myć, natomiast twarz muszę sama delikatnie mu umyć, bo pianka szczypie w oczy. Poza tym Pianka nie uczula nas, ani nie zauważyłam żadnych podrażnień. Jest wydajna wystarczy raz porządnie nacisnąć aby pianka wydobyła się na maleńkie dłonie synka. Przez miesiąc zużyliśmy jej może z 1/4 butelki. Czuję po jej ciężkości, że jeszcze sporo jej jest. Bardzo ładnie myje i szybko spłukuje się z dłoni, pozostawiając przy tym na jakiś czas zapach owoców na dłoniach. Znajdziecie ją w każdym Intermarche w dziale z kosmetykami dla najmłodszych. Polecam!
Moja ocena: 9/10


Często zaglądam do gazetki promocyjnej Intermarche, która zazwyczaj ląduje w mojej skrzynce pocztowej. Mają tam bardzo fajne promocje, a ceny dość konkurencyjne.     ***Zapraszam Was na rozdanie na moim FanPage ;)oraz 

Zapraszam na rozdanie razem z Deni Carte ;)12 komentarzy:

Printfriendly