emailFB instagram

04 marca 2014

Gryzak MAM MiniCooler & Clip od MAM Baby

Już drugi raz mój blog ma możliwość współpracować z firmą MAM Baby


O firmie:
W połowie lat siedemdziesiątych rodzice kupujący akcesoria dla swoich pociech stawali przed trudnym problemem – czy wybrać atrakcyjny design, czy może medycznie przetestowaną funkcjonalność produktu. Obie cechy wydawały się równie istotne, lecz dostępne na rynku produkty nie były w stanie ich połączyć. Przełom rozpoczął się w 1976 roku od pomysłu Petera Rohriga, który zestawił ciekawy design z optymalną funkcjonalnością i medyczną wiedzą. Wraz z zespołem naukowców, pediatrów oraz projektantów, austriacki inżynier plastyczny wykreował pierwszy smoczek MAM. Wyznaczył tym samym nowe standardy w dziedzinie wzornictwa i funkcjonalności produktów dziecięcych. Obecnie około 40 milionów produktów MAM jest sprzedawanych w ponad 30 krajach, na wszystkich kontynentach świata. MAM posiada 8 filii w Europie, USA i Ameryce Południowej, a także jest liderem rynkowym w dziedzinie smoczków dziecięcych w USA i wielu krajach europejskich.

 Dzięki tej współpracy miałam możliwość wybrać kilka artykułów dziecięcych dla mojego siostrzeńca Kacperka. Kacperek otrzymał m. in. gryzak MAM MiniCooler & Clip.

Wybrałam dla siostrzeńca gryzaczka w zielonym kolorze. Górna część gryzaka kształtem przypomina literkę V. Każde z ramion litery ma odmienne wypustki. Lewa strona ma kształt kółek, a prawa przypominające małe fasoleczki. Co prawda Kacperek jeszcze nie ząbkuje, ale bardzo go korci by wkładać coś do buźki. Dodatkową funkcją jest klips, który dzięki tasiemce na rzep jest mocowany z jednej strony do gryzaczka, natomiast z drugiej można śmiało przypiąć do ubranka maluszka.


Koniecznie muszę zaznaczyć, że klips jak również sam gryzaczek jest wolny od Bisfenolu A (BPA), czyli związku chemicznego, który może spowodować wady wrodzone oraz choroby nowotworowe u dzieci. Zielony gryzak wykonano z przezroczystej gumy bardzo wytrzymałej na ściskanie dziąsełkami, miejmy nadzieję za około dwa miesiące będzie odpowiednio wytrzymały na gryzienie, czy też wyginanie. Guma jest wypełniona wodą co sprawia, że gdy go wyciągniemy z lodówki posiada właściwości chłodzące, co jest bardzo przydatne przy opuchniętych i podrażnionych dziąsełkach. Sprawia maleństwu dodatkową ulgę przy bardzo wrażliwych wówczas dziąsełkach. Okrągły i biały wykonany z plastiku uchwyt jest odpowiednio wyprofilowany, co daje możliwość dobrze trzymającego się w dłoni dorosłej osoby, czy tez Kacperka. 


Ocena siostry: 10/10


A co mówi producent ??
"Projektanci MAM stworzyli specjalną, chłodzącą część - tak, aby nawet bardzo małe dzieci mogły z łatwością chłodzić dziąsła. Zróżnicowane pod względem struktury powierzchnie gryzaka przynoszą dziecku ulgę i sprawiają, że gryzienie jest ekscytujące. Niezwykle lekki i poręczny - okrągły uchwyt gryzaka jest zakrzywiony ku górze, co ułatwia maluchom chwytanie i trzymanie go w rączce. Dzięki innowacyjnemu połączeniu z klipsem, gryzak ciężko jest zgubić. Wolny od ftalanów oraz od PCV. "

 
 Serdecznie Was zapraszam do polubienia Firmowego FanPage :)
Fani MAM Baby na FB mają taniej ;)
 
 
Zapraszam Was do udziału w 
>> Rozdaniu z EtnoBazar <<


9 komentarzy:

 1. Ja dla kuzyna również wybrałam gryzak i clips ale w kolorze niebieskim :D

  OdpowiedzUsuń
 2. będę miała na uwadze w przyszłości:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przydatna rzecz dla malucha :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Widać, że był zadowolony z tego gryzaka. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. jeszcze takiego na klipsie nie widziałam ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajnie że jest dołaczony klips . Nic się nie gubi, a gryzak jest zawsze pod ręką

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo fajny pomysł na dołaczenie klipsa, wtedy gryzak jest zawsze pod ręką

  OdpowiedzUsuń
 8. Przydatna rzecz przy maluszku :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ma bardzo fajny design:)

  OdpowiedzUsuń

Printfriendly