emailFB instagram

17 marca 2014

DR FRESH TOMEK I PRZYJACIELE - Pasta do zębów dla dzieci z ciuchcią Tomek od Shop Dent

Jakiś czas temu zostałam zaproszona do współpracy blogowej z firmą Shop Dent


Przychodzi taka kolej rzeczy w naszym życiu, że musimy zadbać o nasze ząbki. Tak też czynię z naszym synkiem. Niedawno byliśmy na pierwszej wizycie u dentysty i całkiem fajnie to wypadło.
Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Codziennie rannym jak i wieczornym "rytuałem" jest mycie ząbków. I od niespełna miesiąca praktycznie raz w tygodniu używamy również pastę TOMEK I PRZYJACIELE - Pasta do zębów dla dzieci.


Dlaczego napisałam, że używamy raz w tygodniu tej pasty ?? Bo jest ona przeznaczona dla dzieci od 6 roku życia. Gdy dostałam ta pastę, zabrałam ją na umówioną wizytę u  Pani stomatolog. Stwierdziła, że jeżeli używamy na co dzień pasty odpowiedniej dla synka, to nic się nie stanie z jego szkliwem i odpornością uzębienia, jeśli raz w tygodniu będzie sobie mył również ta pastą :)

Pasta jest umieszczona w tubce o pojemności 75 ml. Postać Tomka na tubce jeszcze bardziej nastawiła naszego Maciusia na mycie ząbków. Wcześniej zawsze musiałam mu przypominać o myciu ząbków, a teraz idzie sam do łazienki i wskazuje na Tomka - i już wiadomo o co chodzi ;)) Tubka ma otwarcie typu "klik". Gdy ją delikatnie naciśniemy, to odpowiednia ilość pasty aplikujemy na szczoteczkę.


Pasta ma niebieską barwę z połyskującymi drobinkami. Posiada żelową konsystencję. Jest przezroczysta i ma owocowy smak.

Skład:
Sorbitol , Silica , PEG-32 , Aqua , Sodium Lauryl Sulfate , Celluslose Gum , CI 42090:2 (barwnik niebieski) , Cellulose Gum , Aroma- AS217794/00 , Cinnalam , Limonene , Eugenolo , Contains Sodium Monofluorophosphate (1000 ppm F).


Nasz synek lubi myć ta pasta ząbki, więc jeśli on ją lubi to co ja mam narzekać :) Z resztą sami zobaczcie :))Cały czas kontroluje jego ząbki,  dbam by nie wdała się broń Boże próchnica. Pasta spełnia warunki bezpieczeństwa jamy ustnej. A te maleńkie perełeczki są u Maciusia czyściutkie. 

Moja ocena: 10/10

A co mówi producent ??
" Tomek i Przyjaciele to jedna z najbardziej popularnych postaci wśród najmłodszych. Produkty z tą postacią zaprojektowane są tak, by zachęcić dzieci do mycia zębów oraz wykształcić prawidłowe nawyki jeśli chodzi o higienę jamy ustnej. Pasta do mycia zębów ciuchci Tomka została stworzona, by chronić dziecięce zęby przed powstawaniem próchnicy, dbać o zdrowie ich dziąseł oraz wzmacniać i remineralizować szkliwo. Jej przyjemny owocowy smak to kolejna zaleta, która na pewno zostanie w pamięci dziecka." 

Jakich past używacie dla Waszych pociech ??

Zapraszam Was serdecznie na stronkę Shop Dent
oraz do polubienia firmowego Fanpage ;)

Zapraszam Was do udziału w
>> Rozdaniu z EtnoBazar <<
 
 10 komentarzy:

Printfriendly