emailFB instagram

21 sierpnia 2013

Bio-Max firmy PeryHad

Jakiś czas temu nawiązałam współpracę blogową z firmą Peryhad - Przyjaciel Środowiska
PERYHAD Przyjaciel Środowiska
 O firmie
PERYHAD jest firmą zajmującą się importem, produkcją, konfekcjonowaniem i dystrybucją ekologicznych artykułów chemii gospodarczej, kosmetyków, środków gryzoniobójczych, środków insektobójczych oraz biologicznych preparatów do utylizacji szamb i udrażniania kanalizacji. Produkty PERYHAD są doskonałą alternatywą dla tradycyjnej, ciężkiej chemii gospodarczej.
 
 Ich wysoką renomą potwierdzają: 
1) wysoka jakość i skuteczność, 
2) bardzo wysoka biodegradalność,  
3) neutralność dla człowieka - brak odczynów alergicznych na skórze i błonach śluzowych, 
 4) zupełnie nieuciążliwy dla środowiska proces technologiczny produkcji, 
 5) w zasadzie nieograniczony okres trwałości produktów.
W ramach owej współpracy blogowej dostałam paczuszkę, a w niej m. in. Bio-Max 250 ml
 
 
Jest to koncentrat w płynie w kolorze niebieskim. Jest zamknięty w przezroczystej i plastikowej buteleczce o pojemności 250 ml. Jest zrobiony na bazie naturalnych surowców pochodzenia roślinnego. Przede wszystkim nie zawiera alkoholu, fosforanów oraz rozpuszczalników. Jest to produkt ekologiczny i w całości jest ulega biodegradacji.
 
Ma wiele zastosowań, bo jest przeznaczony do mycia nie tylko artykułów AGD, podłóg czy też szyb, ale można również umyć nim swój samochód czy też naczynia :)
 
Ja zastosowałam go do umycia naczyń, podłogi i czajnika. I dziś Wam przedstawię różnicę "przed i po" zastosowaniu go do umycia właśnie podłogi i czajnika :)
 
Co pewien czas "odświeżam" czajnik, do takiego stopnia, abym mogła się w nim przeglądnąć. 
I powiem którtko - Bio-Max zdziałał cuda :))
 

Podłogę muszę koniecznie utrzymać w czystości każdego dnia, bo mam rocznego synka. Od niedawna mogę go nazwać "odkurzaczem" , bo wszystko co znajdzie na podłodze jest jego i oczywiście musi posmakować. Dlatego tak bardzo ważne jest dla mnie utrzymanie podłogi w całym mieszkaniu w czystości. Oto efekty w kuchni :)

 
  Koncentrat jest bardzo wydajny. Jedna nakrętka wystarcza na to, aby się płyn fajnie rozpienił w wiaderku i umyć podłogę w całym mieszkanku.Jestem bardzo mile zaskoczona po zastosowaniu Bio-Max. Dzięki niemu mogę utrzymać mieszkanie w czystości i przede wszystkim zaoszczędzić na inne środki czystości przeznaczone do mycia. Ma uniwersalne zastosowanie, po czym się sama przekonałam. 

Moja ocena: 10/10

A co mówi producent ??
"Koncentrat wyprodukowany na bazie naturalnych surowców pochodzenia roślinnego - zawiera olejek kokosowy i wyciąg ze skrzypu. Nie zawiera alkoholu, fosforanów i substancji chemicznych. Preparat jest nieszkodliwy dla środowiska naturalnego, w pełni ulega biodegradacji. W stanie stężonym ma nieograniczony okres trwałości. Ma bardzo szeroki zakres stosowania. Czyści szkło, porcelanę, drewno, terakotę, wyroby ceramiczne, karoserie samochodowe, maszyny, sprzęt komputerowy, politurę i powierzchnie malowane, podłogi. Jest całkowicie zmywalny i nie pozostawia śladów na czyszczonej powierzchni. Charakteryzuje się obojętnym ph. Posiada atest PZH"  
 
 

 Wszystkich Was zapraszam na stronkę sklepu Peryhad oraz do polubienia FunPage 

 Miałyście możliwość używania tego koncentratu czy wolicie inne produkty do czyszczenia??

 

Przypominam Kochani o moim ROZDANIU WAKACYJNYM 
do którego Was serdecznie zapraszam  >> TU <<
 
Pozdrawiam :*
 


8 komentarzy:

 1. mam bzika na punkcie sprzątania :-) a taki uniwersalny produkt przydałby mi się :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przecież już się obserwujemy ;) W rozdaniu też biorę udział ;) Kilka dni temu się zgłosiłam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. w sumie fajna rzecz, jeśli się sprawdza;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo lubię środki o naturalnym składzie, również stosuję ich produkty :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie znam tego koncentratu, ale sama rozniew bardzo pilnuje tego, jakich srodkow do czyszczenia uzywam. Kupuje takie, ktore sa ekologiczne, nie zawierajace wielu szkodliwych substancji.

  OdpowiedzUsuń

Printfriendly