emailFB instagram

11 lipca 2013

Antybakteryjny krem do rąk firmy OsmozaCare

Jakiś czas temu nawiązałam współpracę blogową z firmą OsmozaCare
 O firmie:

Naturalnie razem

Razem z Osmoza Care.
Razem z gamą produktów antybakteryjnych, które ułatwiają życie każdego z Nas.
Zespół profesjonalistów i ekspertów w zakresie higieny i zdrowia stworzył gamę innowacyjnych produktów, która spełni oczekiwania najbardziej troskliwych Rodziców tak, aby mogły zagwarantować swoim Rodzinom zdrowie i bezpieczeństwo.
Bezpiecznie, praktycznie, skutecznie.
Naturalnie zawsze blisko Ciebie. Blisko Was. Naturalnie razem.
Razem z Osmoza Care.
Ambasadorka marki OsmozaCare - Paulina Holtz
 
W ramach współpracy blogowej otrzymałam linię kosmetyków  
 
Dziś, po nieco zabieganym dniu i zapinaniu powolutku na ostatni guzik naszego rodzinnego "Eurotripu" i po oglądnięciu Diabeł ubiera się u Prady, przyszła kolej na moją rodzinną ocenę 

 
 Antybakteryjny krem do rąk jest zamknięty w wygodnej i poręcznej plastikowej buteleczce o pojemności 100 ml. Ma wygodną w użyciu pompkę, która wydobywa odpowiednią ilość kremiku na nasze dłonie.


Kremik ma taką w sam raz konsystencję w białym kolorze - a dokładniej - konsystencja jest nie za gęsta ani nie za lekka. Wystarczy naprawdę niewielka ilość, żeby zaaplikować kremik na dłonie. Działanie antybakteryjne kremu jest zapewnione przez minimum dwie godziny.

Dlaczego ważna jest higiena rąk?

Higiena rąk jest najważniejszym sposobem zapobiegania rozprzestrzenianiu się patogenów (mikroorganizmów chorobotwórczych) w tym mikroorganizmów odpornych na antybiotyki. 

Dlaczego powinniśmy stosować preparaty antybakteryjne do higieny rąk? 

Preparaty antybakteryjne stanowią doskonałą alternatywę dla mydła i wody, kiedy nie mamy do nich dostępu. Warto je również stosować w okresach, gdy zwiększa się zachorowalność na choroby układu oddechowego i pokarmowego.


       Na moich dłoniach kremik dobrze i szybko się wchłania, a dłonie są po nim miękkie oraz aksamitne.Daje uczucie gładkości naskórka :) Również mój mąż go używa i również ma pozytywne zdanie na jego temat.

 
 Bardzo delikatny i przyjemny w użyciu. Antybakteryjny krem do rąk u nas w rodzince został zaakceptowany pozytywnie, ale czy Wam się spodoba ?? To z pewnością zależy od indywidualnych potrzeb skóry. Aaa... i zapomniałabym dodać, że kremik nie lepi się. Nie pozostawia tłustej warstwy, od razu można się złapać za papier, klawiaturę czy ubranie bez obawy ze zostaną ślady. 

Nasza ocena: 10/10

A co mówi producent??
"OsmozaCare jako pierwsza wprowadziła na rynek polski innowacyjny antybakteryjny krem do rąk. To wyjątkowy produkt, który idealnie nawilża i pielęgnuje ręce, a jednocześnie daje efekt niewidzialnych rękawiczek, tworzących na dłoniach film działający antybakteryjnie przez 2 godziny!"


A Was wszystkich serdecznie zapraszam na stronkę www.osmozacare.pl oraz do polubienia FanPage OsmozaCare

 
 
Przypominam Kochani o moim ROZDANIU WAKACYJNYM 
do którego Was serdecznie zapraszam  >> TU <<
 
 
 
Pozdrawiam :*

2 komentarze:

  1. Coraz więcej słyszę o tej firmie i uważam, że antybakteryjny krem do rąk to bardzo fajne rozwiązanie. I najważniejsze, że działa tak jak powinien :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. OsmozaCare jest bardzo dobrą firma dbającą przede wszystkim o bezpieczeństwo przed bakteriami i zarazkami :) jestem z niej bardzo zadowolona, bo wiem, że moi najbliżsi są bezpieczni ;)

      Usuń

Printfriendly