emailFB instagram

09 czerwca 2013

ProLady Włosy, skóra, paznokcie

Pod koniec kwietnia otrzymałam paczuszkę od firmy Biogened.

Do testów otrzymałam QUICKŁYK spray ułatwiający połykanie tabletek 30 g, Lizaki Rutimal C, Syrop Rutimal C Junior multiwitamina oraz suplement diety ProLady, który dziś Wam będę chciała zrecenzować.


Co prawda witaminki już ponad tydzień temu mi się skończyły, a zdjęcia zostały wykonane około dwóch tygodni temu, to dziś opiszę rezultaty, jakie się utrzymują do tej pory.

W opakowaniu znajdowało się 30 witaminek w kolorze zielonym - po 15 kapsułek na 1 listek. 
Stosowałam 1 kapsułkę dziennie.  ProLady Włosy Skóra Paznokcie to unikalne połączenie korzystnego działania skrzypu polnego i drożdży.Skrzyp polny zawiera związki krzemu, które utrzymują prawidłową elastyczność i odporność naskórka, błon śluzowych, tkanki łącznej i kości. Wpływa wzmacniająco na skórę, powstrzymuje siwienie i wypadanie włosów.

Krzem wzmacnia łamliwe paznokcie i powoduje, że skóra wygląda młodziej - staje się bardziej jędrna i napięta.

Drożdże są bogatym źródłem witamin z grupy B i składników mineralnych: fosforu, cynku, magnezu, żelaza, potasu, selenu i chromu.

Witaminy z grupy B biorą udział w przemianach węglowodanów, tłuszczów i białek. Są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania skóry i błon śluzowych oraz zapobiegają nadmiernemu przetłuszczaniu się skóry i włosów.

Biotyna przywraca włosom sprężystość oraz pomaga hamować ich siwienie i wypadanie.

Cynk jest niezbędny dla prawidłowego wzrostu włosów, poprawia wygląd i bierze udział w regeneracji skóry oraz wzmacnia paznokcie.

Tiamina ma znaczenie dla utrzymania prawidłowego stanu skóry, włosów i paznokci.Zastosowanie:
  • wzmocnienie osłabionych
  • i wypadających włosów
  • poprawa kondycji skóry
  • wzmocnienie łamliwych i kruchych paznokci

Grubo po ponad miesiącu mogę stwierdzić, że owy suplement diety bardzo mi pomógł, gdyż moje włosy przede wszystkim praktycznie przestały wypadać, jak również nabrały blasku pomimo ich farbowania. Skóra stała się mniej podatna na kaszaki, czy pory. A paznokcie w końcu przestały mi się rozdwajać. Miałam głupi nawyk obgryzania paznokci, ale już od dłuższego czasu staram się doprowadzić do porządku, co mi się jak na razie udaje :)) Dodatkowym atutem jest to, że kapsułka jest bardzo łatwa w spożywaniu. Suplement diety ProLady przede wszystkim polecam tym, co mają właśnie problemy skórne oraz bardzo słabe włosy. ProLady bardzo mi pomógł i z pewnością Wam pomoże :)

Moja ocena: 11/10

A co mówi producent??
" Prolady Włosy, Skóra, Paznokcie to suplement diety, który cieszy się dużym zaufaniem naszych pacjentek. Postanowiliśmy go jeszcze bardziej udoskonalić – specjalnie dla Was! Odświeżona seria to zoptymalizowane składy i unowocześnione opakowania."

Pozdrawiam :* 

3 komentarze:

Printfriendly