emailFB instagram

27 czerwca 2013

LOVRIN Kolczyki pozłacane K015

Jakiś czas temu nawiązałam współpracę blogową z firmą LOVRIN
 LOVRIN to sklep internetowy, który powstał z myślą o kobietach, które cenią subtelną oraz elegancką biżuterię. Traktują ją jako część garderoby, która uwydatnia to co w kobiecie najpiękniejsze. W swoim asortymencie firma posiada delikatne wzory odpowiednie zarówno na co dzień oraz wyjątkowe okazje. Mężczyźni również nie powstydzą się takiego prezentu dla swoich ukochanych.  Wszystkie produkty oferowane przez sklep są platerowane metalami szlachetnymi głównie białym, żółtym i różowym złotem. Trwałość produktów będących w naszej ofercie jest przewidziana do 4 lat, przy zachowaniu odpowiedniego sposobu  konserwacji oraz użytkowania.

Do testów otrzymałam te prześliczne kolczyki.
Dodatkowym atutem jest to, że są zapakowane w eleganckie pudełeczko.
Wyborem kierowałam się delikatnością, powabem i reakcją mojego synka na kolczyki 
(bo wiszące niestety chce do rączki brać).


Zacznijmy od ich wielkości.. są to naprawdę nieduże koczyki, które zarazem są bardzo eleganckie.
 

 Mają zapięcie z tyłu tuż przy uszach, więc z pewnością ich nie zgubimy :)


A na moich uszkach tak się prezentują - zdjęcie z bliska


 ... i zdjęcie z daleka :))


 Uwielbiam nosić kolczyki :) kiedyś nosiłam dłuższe, ale gdy urodziłam synka i zaczęłu mu się podobać wiszace błyskotki u mamy, to musiałam zrezygnować z noszenia długich kolczyków. Ale pomimo tego, że są niewielkich rozmiarów to dodatkowym atutem w każdym z nich jest kryształek Svarowski. Daje to dodatkowo uroku jak i tajemniczości :))

Moja ocena: 10/10

A co mówi producent??
"Są to eleganckie kolczyki platerowane 18 k białym złotem są idealnym dodatkiem na co dzień. Niewielki kształt sprawia że są bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu. Kryształki Svaroswski sprawiają że pomimo ich niewielkich gabarytów są zauważalne."Wszystkich zapraszam na KONKURS, w którym warto zagłosować na sklep LOVRIN 
Do zdobycia są świetne nagrody ;) 


A Was kochani zapraszam serdecznie do polubienia FunPage oraz na stronkę LOVRIN

Pozdrawiam :*
 
 

9 komentarzy:

Printfriendly