emailFB instagram

22 czerwca 2013

Dzbanek filtrujący AQUAPHOR Amethyst z wkładem B100-25 MAXFOR

W tamtym tygodniu nawiązałam współpracę blogową z firmą AQUAPHOR


O firmie:

"AQUAPHOR to światowa marka, będąca synonimem najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie oczyszczania wody. Na świecie jest ona znana konsumentom przede wszystkim z takich produktów, jak filtry dzbankowe (ponad 20 typów!), filtry nakranowe, filtry stacjonarne z oddzielnym kranem serii Crystal (Kryształ), Trio, Favorite (Faworyt), filtry odwróconej osmozy serii Morion, filtry wodociągowe serii Viking (Wiking) oraz stacje uzdatniające wodę serii Waterboss. Nasze hasło: "Głębia smaku w kropli wody " to dowód, że filtry AQUAPHOR pozwolą Wam zasmakować w wodzie prawdziwie nieskazitelnego smaku natury."

Do testów otrzymałam  w kolorze malinowym 


A dzbanek dałam rodzicom, z tego faktu, że i tak jesteśmy latem bardzo często u rodziców, więc i tak korzystamy z niego z całą rodzinką, gdy się wszyscy zjedziemy :)

Po uprzednim rozpakowaniu dzbanka, włożyłam do niego wkład, który również był dołączony w paczce.

Po zaaplikowaniu  wkładu nalałam wody "kranówki" i zaczęła się filtracja, która trwa zaledwie ok 3-4 minut, gdy się wleje cały lejek wody.


Wymienny wkład filtrujący usuwa wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia z wody wodociągowej. Może być stosowany także w filtrach dzbankowych produkowanych przez polskich i europejskich producentów.

 Dzbanek filtrujący AQUAPHOR:
Usuwa wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia występujące w wodzie wodociągowej, w tym m.in. chlor, metale ciężkie, produkty ropopochodne, pestycydy i związki organiczne. Obniża twardość wody.

Oto filmik opisujący działanie filtru.


Gdy woda przefiltrowała się to z miłą chęcią spożywamy wodę :))


Sama filtracja oraz zaaplikowanie wkładu jest bardzo proste. Posiada mechaniczny wskaźnik zużycia wkładu, zliczający każdorazowe napełnienie dzbanka wodą. Moja rodzinka jest zadowolona z dzbanuszka, bo picie czystej wody to samo zdrowie! 

Nasza ocena: 11/10

A co mówi producent??
"Amethyst to połączenie nowoczesności z niewielkimi rozmiarami. Wyposażony w ruchomą pokrywkę, umożliwia nalewanie wody bez konieczności jej zdejmowania. Posiada mechaniczny wskaźnik zużycia wkładu, zliczający każdorazowe napełnienie dzbanka wodą. Wszystkie elementy filtra wykonane są z wysokiej jakości plastiku spożywczego"


Firma AQUAPHOR została uhonorowana tytułem LIDERA NOWYCH TECHNOLOGII, przyznawanym przez Kapitułę Ogólnopolskiego Programu NOWE TECHNOLOGIE, który ma na celu wyłanianie, przedstawianie opinii publicznej oraz promowanie firm inwestujących w najnowsze technologie w celu uzyskania jak najwyższej jakości oferowanych produktów. Firma AQUAPHOR została nagrodzona za całokształt działań prowadzonych w zakresie wdrażania nowych technologii i innowacyjność w procesach produkcyjnych.
Serdecznie GRATULUJĘ !! :))

A Was kochani zapraszam do polubienia FunPage AQUAPHOR 

Czy Wy cenicie zdrowie swoich najbliższych? 
Czy korzystacie z tego typu dzbanków filtrujących?

Pozdrawiam :*

15 komentarzy:

 1. fajny dzbanek, gratuluję współpracy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Chciałam zaprosić na bloga. Tematyka to filmy, muzyka (filmowa i nie tylko), a także życie codzienne pisane wierszem. Myślę, że znajdzie się coś i dla dziecka, i dla dorosłego. Pozdrawiam, http://versemovie.blog.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. ja mam Dafi, teraz na upalne dni jak znalazł :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Również mam Dafi, dlatego Aquaphor powędrował do rodziców :))

   Usuń
 4. Gratuluję współpracy :) Słyszałam o tym dzbanku wiele dobrego :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Aniu, Zostałaś nominowana przeze mnie do Liebster Blog! Zapraszam - http://drobne-przyjemnosci.blogspot.com/2013/06/liebster-blog.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja od dłuższego już czasu przyjaźnię się z Britą. Te dzbanki, to naprawdę bardzo fajna sprawa ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy do tego dzbanka pasuje taki wkład http://www.krainawody.pl/356-wklad-dafi-aquamag.html dodający do wody Mg ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie, bo jest całkiem inny kształt.Podaję link do foiltrów pasujących do dzbanka filtrującego Aquaphor:

   http://allegro.pl/filtr-b100-25-maxfor-aquaphor-dafi-brita-maxtra-i3272746204.html

   Usuń
 8. Ja korzystam z filtrów Bregus ProTech. Jestem bardzo zadowolona. Woda czysta, smaczna, ani śladu po kamieniu.

  OdpowiedzUsuń

Printfriendly