emailFB instagram

31 maja 2013

QUICKŁYK spray ułatwiający połykanie tabletek 30 g

Dziś Wam przedstawię oraz opiszę lizaczki, które dostałam od firmy Biogened S.A. z Łodzi.
Dzięki życzliwości Pani Marty miałam możliwość testowania 
QuickŁyk spray ułatwiający połykanie tabletekMała buteleczka w sprayu, która pomoże niejednemu maluchowi, który nie lubi połykać tabletek.Pojemność to 30 ml.
Bardzo łatwy aplikator w sprayu, z którym nasze dziecko nie będzie miało żadnego problemu, ponieważ kierując prosto do buźki, płyn właśnie tam się zaaplikuje.

QUICKŁYK spray ułatwiający połykanie tabletek - aż 40% populacji skarży się na problemy związane z połykaniem tabletek oraz kapsułek. A jakie są obawy ??
 • obawa przed zakrztuszeniem,
 • zbyt duża wielkość tabletek,
 • nieprzyjemny smak, pozostający po tabletkach niepowlekanych,
 • niechęć do przyjmowania leków przez dzieci,
 • problemy wynikające z dysfagii (zaburzenie w procesie przyjmowania, formowania i transportowania płynu oraz pokarmu, mogące prowadzić do nieprawidłowości w odżywianiu i/lub oddychaniu).

SPOSÓB DZIAŁANIA
 • spryskać język preparatem (około 3 dawki)

 • umieścić tabletkę na języku i swobodnie przełknij 

 • można go stosować z lekami, witaminami i suplementami diety

 • nie zmienia działania przyjmowanych preparatów

 • wspomaga łagodzenie problemów związanych z dysfagią


   SKŁAD oraz PRZECIWWSKAZANIA:


  Quickłyk ma truskawkowy smak i z pewnością nawet Ty go polubisz :) Niweluje nieprzyjemny smak lekarstw. Ten suplement diety jest naprawdę łatwy w użyciu, bo już niewielka ilość zaaplikowana do ust pozwala nam swobodnie przełknąć tabletkę lub kapsułkę. Jest bardzo mały i można śmiało nosić go w torebce, zajmuje naprawdę niewiele miejsca. 

  Moja ocena: 10/10

  A co mówi producent ??

  "QuickŁyk ułatwia połykanie tabletek i kapsułek, niweluje nieprzyjemny smak tabletek niepowlekanych, nie zmienia działania przyjmowanych leków, witamin i suplementów diety, wspomaga łagodzenie problemów związanych z dysfagią, jest odpowiedni dla dorosłych i dzieci powyżej 3. roku życia. Co więcej preparat jest prosty i bezpieczny w użyciu – praktyczna forma doustnego spreju umożliwia natychmiastowe zastosowanie dokładnie wtedy, gdy jest najbardziej potrzebny. Wystarczy spryskać nim język (ok. 3 dawki), aby bez problemu połknąć nawet większe tabletki lub kapsułki. Niewielkie opakowanie sprawia, że QuickŁyk zmieści się w każdej torebce czy kieszeni. Składniki preparatu QucikŁyk zostały dobrane tak, aby łagodzić nieprzyjemne odczucia związane z połykaniem preparatów oraz umożliwić powstanie „warstwy poślizgowej”, przyspieszającej proces połykania tabletki."

  A Wy mieliście już ten produkt ?? 
  Jakie są Wasze spostrerzenia lub uwagi związane z owym produktem ??

  Pozdrawiam :*

5 komentarzy:

 1. fajny produkt mojej siostrze by się przydał, ja na całe szczęście nie mam problemów z połykaniem tabletek:))

  OdpowiedzUsuń
 2. no o czymś takim jeszcze nie słyszałam, dobry pomysł z takim cudem, bo niektóre tabletki wyglądają raczej jak czopki ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. nawet nie wiedziałam,ze coś takiego istnieje

  OdpowiedzUsuń

Printfriendly