emailFB instagram

29 maja 2013

PresiDENT Pasta dla dzieci 0-3 lat ATOS

Na początku 2013 roku nawiązałam współpracę blogową z firmą Atos
 
W ramach tej współpracy blogowej otrzymałam kolejną przesyłkę, w której znajdowała się również Pasta PresiDENT dla dzieci 0-3 lat 
 
 
Od dłuższego czasu nasz synek robi kolejne milowe kroki. Dla mnie był kolejnym krokiem milowym był ten, w którym zakontaktował, że szczoteczkę wkłada się do buźki i robi się "myju myju" :)) A było to mniej więcej pod koniec marca br., kiedy to uczyliśmy się właśnie myć ząbki szczoteczką MAM Baby.


I właśnie gdy dostałam pastę PresiDENT, to od razu wprowadziłam ją dla synka. Przez pierwsze dwa dni jadł ją od razu, gdy dostawał szczoteczkę do samodzielnego mycia. Ale już na następny dzień sama szczoteczkę wzięłam i delikatnie po zaledwie siedmiu ząbkach zaczęłam szczotkować. Co prawda Maciuś pasty nie wypluwał a nadal połykał. Ale wiem, że nie jest szkodliwa dla żołądka synka.


Pasta w kolorze różowym ma przepyszny smak malinowy. Pojemność pasty to 30 ml. Pasta nie zawiera fluoru, alergenów, parabenów oraz siarczanu sodu. Nie podrażnia dziąsełek - co dla mnie w tym okresie jest również istotną sprawą, ponieważ Maciuś jest w okresie ząbkowania (a w chwili obecnej wychodzą mu tylne dolne ząbki).  Jesteśmy zadowoleni z efektu pasty, bo bardzo fajnie czyści takie maleńkie ząbki.

Nasza ocena 11/10
 
A co mówi producent?? 
" President Baby 0-3 – szczególna formuła pasty (bez fluoru, bez alergenów, bez parabenów, bez siarczanu sodu itp.) doskonale pielęgnuje dziąsła i błonę śluzowa jamy ustnej. Przyjemny malinowy smak umila najmłodszym pielęgnację jamy ustnej."
 
Wszystkich zapraszam na stronę www.atosmm.com.pl do zapoznania się z produktami dentystycznymi oraz do pielęgnacji jamy ustnej :)

4 komentarze:

Printfriendly