emailFB instagram

16 kwietnia 2013

DENKO: Firming Spa Body Balm SORAYA

Dziś Wam przedstawię kolejny kosmetyk z serii moich "denkowych" kosmetyków.
Jest nim naprawdę świetny Ujędrniający balsam do ciała SORAYA Firming Spa Body Balm


Balsam zakupiłam w sumie prawie dwa lata temu, gdy dowiedziałam się że zaszłam w ciążę. Bardzo fajnie wpłynął na moją cerę i świetnie nawilżał. Jest to bardzo ważny aspekt w etapie 9-cio miesięcznego okresu, w którym ciało kobiety zmienia się pod względem objętości i wtedy skóra potrzebuje odpowiedniego nawilżenia. Smarowałam nim najbardziej poddatne miejsca, w których mogą w bardzo szybkim czasie pojawić się rozstępy. Odpukać do dnia dzisiejszego mam tylko delikatną małą jedną wzmiankę rozstępu na lewym udzie.

Balsam ma wygodne opakowanie z pompką i jest bardzo wydajny. Dobrze nawilża, skóra jest po nim gładka. Używało się go naprawdę bardzo przyjemnie i szczerze polecam ten produkt. Wydajny, przez rzadką konsystencję dobrze spływa co pozwala zużyć balsam bez walki z butelką.

Moja ocena: 10/10

A co mówi o producent??
" Niezwykle skuteczny balsam do ciała o działaniu intensywnie ujędrniającym. Zawiera ultranowoczesną formułę bogatą w unikalny kompleks ujędrniający Bio-Elascol i drogocenne dla skóry Minerały Morskie. Intensywnie odżywia, wysmukla i modeluje sylwetkę. Długotrwale poprawia sprężystość i elastyczność. Głęboko nawilża i wygładza skórę. Testowano dermatologicznie."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly