emailFB instagram

25 lutego 2013

Śliniaczek FANDOLI jak znalazł dla synka :))

Na początku miesiąca nawiązałam współpracę z firmą FANDOLI 
i otrzymałam od nich przesyłkę.


Dziś po sieście po obiadku dałam Maciusiowi kawałek czekoladki, a później napił się soczku.
A już od jakiegoś czasu używamy właśnie śliniaczka, który dostaliśmy w ramach współpracy blogowej do testowania. Dziś przyszedł czas na opinię...Jedząc czekoladkę synek ubrudził troszkę rączki i wiadomo buźkę. Śliniaczek był czyściutki...Już po około 5 minutach śliniaczek wyglądał nico inaczej :)) hihi...Pijąc soczek wiadomo, że będzie się ulewać delikatnie soczek... ale śliniaczek FANDOLI ładnie wchłonął soczek ;)Choć dostaliśmy do testowania rozmiar śliniaczka na dzieciątko, które ma około 6 miesięcy, to na synka w sam raz jest. Nasz Maciuś należy do drobnej budowy maluszków.. to tak po rodzicach poszedł :) No ale wracając do opinii, to muszę stwierdzić, że śliniaczek sprawdza się za każdym razem!! ciuszki po karmieniu są czyste (ja zadowolona jestem, bo mam nieco mniej prania na co dzień), co jedynie śliniaczek jest pobrudzony.


Śliniaczek - koszulka jest zaprojektowana z dwóch części połączonych bezpiecznymi zatrzaskami.Została wykonana z najwyższej jakości tkaniny membranowej (oddychającej i jednocześnie nieprzemakalnej), stosowanej w wyrobach medycznych, co pozwoliło na wyeliminowanie niebezpieczeństwa powstawania odparzeń, jakie powodowałoby zastosowanie zwykłej ceraty, wykorzystywanej przy produkcji tradycyjnych śliniaków. Ma bardzo precyzyjnie wyhaftowany napis "Rozkoszny bobas". 

Poleca każdej mamie, która ma dzieci, co chcą już być samodzielne podczas jedzenia :)
Śliniaczek sprawdza się rewelacyjnie!!

Moja ocena: 11/10

A co mówi producent??
"Konstrukcja koszulki umożliwia bezpieczne pozostawianie w niej niemowlęcia również podczas snu, czego nie wolno robić ze zwykłym śliniakiem, ze względu na ryzyko uduszenia. Chroni także przed zamoczeniem ubranka na ramionkach i pleckach dziecka, gdy uleje ono w pozycji leżącej. Zarówno tkanina membranowa, jak i wszystkie pozostałe surowce, których używamy w produkcji (nici, bezniklowe zatrzaski, lamówki etc.) posiadają certyfikat Oeko-Tex ® Standard 100 class I, zapewniający bezpieczeństwo stosowania u niemowląt."

Zapraszam wszystkich na stronę www.fandoli.pl oraz do polubienia Funpage'a

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly