emailFB instagram

24 lutego 2013

Niedzielny make-up z Madame L'ambre

Dziś do wykorzystania delikatnego makijażu zastosowałam kosmetyki,
 jakie dostałam w ramach współpracy blogowej od Madame L'ambre


I tak... dziś zapoznam Was z pomadką nr 24 oraz podkładem Make-up 1.
No to zaczynamy !!
Opakowanie niczym z epoki "królewskiej" niczym dla dam :) Pomadka ma konsystencję kremową i bardzo dokładnie rozprowadza się na ustach. 

 


Kolor nr 24 jest różowy, jest intensywny i urzekający...
Pomadka jest matowa a zarazem soczysta - no świetna !!
 
Moja ocena 10/10

Gamę kolorów pomadek możecie zobaczyć poniżej. 
Jest naprawdę w czym wybierać ;)

A co mówi producent??
" Kolekcja pomadek w wielu odcieniach ułatwia dopasowanie odpowiedniego koloru do każdego stroju, okazji i nastroju. Pomadki Madame LAMBRE są nie tylko ozdobą  makijażu, ponieważ dodatkowo dbają o regenerację Twoich ust. Oligopeptydy oraz witaminy A, E i F zawarte w recepturze pomadki Madame LAMBRE, delikatnie pielęgnują, modelują i wygładzają usta wychwytując wolne rodniki. Składniki pomadki stanowią dodatkową ochronę wrażliwego naskórka, zapobiegając starzeniu się skóry, chroniąc usta przed negatywnym wpływem promieni słonecznych."


Podkład Madame L'ambre Make-Up 1 jest bardzo dobry, w tym sensie, że nie pozostawił efektu maski na mojej twarzy, a ślady niedoskonałości ładnie pokrył. Bardzo ładnie się rozprowadził. Twarz po jego użyciu wygląda naturalnie, a sam podkład ma w sobie właściwości nawilżające i przede wszystkim ten podkład nie zatyka!

Moja ocena: 10/10


A co mówi producent??
"Dzięki nowoczesnym technologiom, stosowanym przy produkcji podkładu pod makijaż Madame L'ambre, skóra może swobodnie oddychać. Krem dostosowuje się do koloru skóry nie pozostawiając śladów i maskując jej niedoskonałości. Łatwo się rozprowadza czyniąc skórę nieskazitelnie gładką. Dzięki doskonałej recepturze i aksamitnej konsystencji świetnie niweluje efekt błyszczenia skóry. Podkład posiada właściwości powodujące, że twarz wygląda na świeżą, wypoczętą i naturalnie nawilżoną. Zawierające się w podkładzie filtry UVA I UVB zapewniają ochronę skóry przed szkodliwym działaniem środowiska zewnętrznego."

A tak wygląda już gotowy makijaż przy użyciu podkładu jak i pomadki Madame L'ambre :)


Zapraszam do zapoznania się z asortymentem firmy Madame Lambre oraz 
na  Funpage firmy, gdzie znajdziecie szeroką ofertę produktów tej firmy ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly